У новому сезоні драмтеатр дивуватиме франківців гучними виставами та іменами

 • У жовтні в Івано-Франківському музично-драматичному театрі імені Івана Франка стартує 78-й театральний сезон. Розпочнеться він 1 жовтня романтичною оперетою «Шаріка».

  Франківці також побачать вистави, які вже встигли стати улюбленими: «Оскар і Рожева пані», «Солодка Даруся», «Оце та Анна…», «Гамлет у гострому соусі», «Нація» та інші. Окрім того, актори драмтеатру підготували декілька вистав для наймолодших поціновувачів сцени. Мова йде про вистави «Котигорошко» та «Всі миші люблять сир».

  Для акторів робочий сезон розпочався ще в серпні з початком роботи над нео-оперою Гамлет. Разом із тим, театр викликав фурор на Всеукраїнському театральному фестивалі Тернопільські театральні вечори.

  Щодо обіцянок на сезон, то, як запевнив директор театру Ростислав Держипільський, глядачам в новому сезоні не доведеться ані розслаблятися, ані нудьгувати. Цьогоріч театр збирається здивувати не тільки виставами, але й новими гучними іменами – новими для переважної кількості франківців, але дуже відомими в Україні та поза її межами.

  До теми: Нам є що сказати. Ми – справжні, – Тарас Бенюк, керівник “Нового театру”.

  2

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!