У Нью-Йорку відбувся показ вишиванок, кошти з якого підуть на допомогу українським дітям

 • Мета заходу – продемонструвати нездоланний дух української нації, який намагаються знищити російські загарбники.

  У центрі Нью-Йорка відбувся благодійний показ українських вишиванок, кошти з якого надійдуть до Фундації Олени Зеленської на програми підтримки українських дітей.

  Як передає власний кореспондент «Укрінформу» у Нью-Йорку, демонстрація національного одягу відбулася 1 червня на Мангеттені в Українському інституті Америки в рамках «Святкування української культури» – заходу, організованого фондом «Центр допомоги Україні у США» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

  «Ми мали на меті продемонструвати нездоланний дух української нації, який намагаються знищити російські загарбники, – розповів у коментарі Укрінформу президент фонду Олексій Прокопенко. – Цей дух дуже потужно виявляється саме в нашій культурі, осередки якої розкидані по всьому світі. На заході ми вирішили представити національний одяг, пісні та страви».

  Моделі продемонстрували десятки автентичних вишиванок з колекцій президентки техаської громадської організації «Український Сан-Антоніо» Альони Гарсії, колекціонерки зі Львова Марії Миляви та українського актора, який нині проживає у США, Івана Бернацького.

  Українську пісню представляли дитячий хор з Нью-Йорка та професійні співаки й музиканти, які мешкають у Штатах. Національні страви надали нью-йоркський ресторан Veselka та вашингтонський – Ruta.

 • На заході також провели аукціон з продажу кількох давніх вишиванок з різних регіонів України, кошти з якого поповнили надходження від продажу квитків.

  Читайте також: “Діти Перемоги малюють Україну майбутнього”: Укрпошта випустила нову благодійну марку

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!