В одній із шкіл Тлумаччини створили музей загиблого атовця

 • У селі Надорожна, що на Тлумаччині, відкрити маленький шкільний музей на честь загиблого в зоні АТО Андрія Фігурного.

  «Він був колишнім випускником нашої школи. Його побратими кожного року приїжджають і відвідують могилу бійця, а також приходять до нашої школи. Ми з тих речей, які були при Андрію в час його загибелі, створили такий невеликий музей», – каже директор школи Ольга Пронюк.

  Також із зони бойових дій передали для школи прапор. Пані Ольга додає, що це для них пам’ятка, і зараз навіть діти не лишають осторонь та стараються допомогти.

  «Музей зібраний з фотографій, із спогадів друзів про Андрія та його особистих речей. Спочатку їх передали родині, але батьки захотіли, щоб надалі вони знаходились не у музеї села, а в школі. Саме це спонукало нас створити його», – пояснює директорка.

  Нагадаємо, що Андрій Фігурний загинув 24 листопада 2015 року. Вдома у нього залишився семирічний син та дружина.

  На похорон Андрія із зони АТО приїхало більше півсотні побратимів. Хлопці його дуже цінували і поважали, адже він був надзвичайно талановитим військовим, який завжди знав правильне рішення, нічого не боявся і тримав залізну дисципліну серед солдатів, особливо жорстко карав за пиятику. Бувало навіть, що в бригаду Лема навмисно скеровували хлопців «на виправлення». Він міг самим лише поглядом наскрізь «просканувати» людину та зрозуміти, які її справжні наміри. Більше про це – у статті “Лем”.

  Читайте також: Війна очима атовця: у Франківську бійці АТО презентували свої книги

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!