В одному з дворів Франківська застеляють екобруківку

 • В Івано-Франківську мешканці ще одного двору дочекалися ремонту.
   
  Пише “Галицький кореспондент“, посилаючись на міського голову Руслана Марцінківа
   
  Біля будинків №99 та №100 на вул. Коновальця завершують впорядкування благоустрою. Тут наводять лад з паркомісцями, облагороджують пішохідні доріжки та впорядковують проїзд. Загалом застеляють екобруківкою понад 1200 квадратів. А восени планують ще й облагородити: встановити лавочки та озеленити – висадити дерева. 

  «Два сусідні двори робимо на вулиці Коновальця. Завершують роботи в дворі на Коновальця, 95. Паралельно зразу розпочали в сусідньому дворі – Коновальця, 99, 101. Свого часу департаментом інфраструктури був розроблений проект, зараз робимо благоустрій, щоб був проїзд, робимо паркомісця з екобруківки і робимо зручний проїзд, пішохідні доріжки, щоб людям було зручно. Восени ще на зеленій зоні висадимо дерева – буде гарно!», – розповідає про роботи Ігор Сенчук, перший заступник директора департаменту благоустрою. 
   
  Франківці не просто чекали ремонту, а постійно комунікували з депутатом свого округу Ігорем Корсуном – просили посприяти з наведенням ладу на їхньому подвір’ї. 

  «До мене, як до депутата, багаторазово звертались мешканці з проханням зробити прибудинкову територію, облаштувати паркомісця, оскільки в цьому дворі багато авто. Цього року ми спромоглися продовжити такі роботи. А ще запланували поставити декілька лавок для комфорту мешканців», – відзначив Ігор Корсун, депутат Івано-Франківської міської ради.

  Ремонтні роботи планують завершити до кінця серпня. Тож осінь мешканці зустрічатимуть з оновленим благоустроєм. Як підрядники справляються із завданнями, приїхав перевірити особисто і міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. 

  «Тут практично центр міста, мешкає дуже багато людей. Важливо, що ми робимо благоустрій і в селах громади, і в мікрорайонах міста. Тому, дякуючи депутату, який клопотав за цей двір, дякуючи підрядникам, які в борг виконують роботи – маємо можливість змінити цей двір на краще», – відзначив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. 

  Читайте також: На вулиці Цьоклера у Франківську будуть нові тротуари

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!