У одному із сіл Тлумаччини люди не мають чим доїхати до райцентру

 • Вчора, 22 лютого, у Тлумачі відбулося засідання вісімнадцятої сесії районної ради сьомого демократичного скликання.

  Одним із питань порядку денного стало «Про Програму соціально-економічного і культурного розвитку Тлумацького району на 2018 рік». Під час обговорення цього питання до голови райради Василя Двояка та доповідаючої, начальника фінансового відділення райдержадміністрації Світлани Овчарик, звернувся депутат Іван Ціник. Він розповів, що у селі Жабокруки люди не мають чим добратися до райцентру.

  «Звернулися жителі села Жабокруки, бо хочуть, щоб маршрути Тлумач – Яківка або Тлумач – Обертин хоча б двічі на день заїжджали у село», – сказав депутат.

  Світлана Овчарик більш детально пояснила ситуацію. Вона каже, що у районі діє сім внутрішньорайонних маршрутів, але насправді працює тільки два: Тлумач – Яківка та Тлумач – Обертин. На п’яти маршрутах перевізники відмовились від перевезень.

  «Жителі Жабокрук звертались колись до нас, бо не мають сполучення з районним центром. Ми відкрили маршрут Тлумач – Яківка із заїздом у це село. Але коли відкрили маршрут Гончарів – Івано-Франківськ, він почав забирати всіх людей. Тому перевізник Шешорак заявив, що, поки пасажири сідають на інший рейс, йому не вигідно заїжджати в Жабокруки. Наразі ми зверталися і в Коломию, щоб, може, хоча б один перевізник погодився їхати по цьому маршруту», – пояснює пані Світлана, але додає, що ніхто не хоче здійснювати це перевезення. Мовляв, перевізники вважають, що маршрут не рентабельний, і справа навіть не у поганій дорозі.

  На це Іван Ціник запропонував зобов’язати вже діючі маршрути повертати у Жабокрути, бо «людям треба поїхати в лікарню, оформити субсидію, в газконтору», а зараз у це село ніхто не заїжджає.

  Оскільки перевізники відмовляються від таких маршрутів, голова райради запропонував наступного тижня ще раз зустрітися із ними і спробувати домовитись.

  Читайте також: На Надвірнянщині вартість проїзду в автобусах зросла на 30%

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!