У П’ядицькій ОТГ розповіли про зроблені ремонти доріг

 • Ремонт доріг – один із пріоритетних напрямків у роботі П’ядицької ОТГ. Цьогоріч у громаді відновлюють найбільш складні ділянки автошляхів: на одних стелять асфальт, а на інших – проводять ямковий ремонт.

  Для того, аби втримати дороги від руйнування, впорядковують обочини та копають рови обабіч автошляхів. Про це розповів голова громади Петро Гайдейчук.

  «Протяжність доріг обласного значення на території нашої громади складає понад 40 кілометрів, районних – близько 30 км, а комунальних доріг – понад 120 кілометрів», – сказав посадовець.

  Говорячи у відсотковому співвідношенні, Петро Гайдейчук наголосив, що в громаді вже вдалось відремонтувати майже 25% обласних доріг.

  «Безумовно, краще капітально відремонтувати 300-400 метрів таких доріг та мати гарантію до десяти років, аніж точково латати проблемні ділянки. Реконструкція дороги протяжністю 325 метрів громаді обійшлась майже 1,5 млн гривень. Здійснювати ремонт доріг плануємо й надалі. Вже невдовзі очікується ремонт напрямку від села П’ядики до села Годи-Добровідка», – зазначив очільник ОТГ.

  Петро Гайдейчук зауважив, що перед тим, як здійснювати реконструкцію, у громаді проводять широкі громадські обговорення.

  «Аби визначити, яку дорогу необхідно ремонтувати та не мати потім нарікань від жителів громади, спочатку проводимо громадські слухання, де радимось та обговорюємо усі деталі, а вже після того переходимо безпосередньо до робіт», — підкреслив Гайдейчук.

  До теми: Дорожники продовжують ремонт дороги Івано-Франківськ – Надвірна (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!