У п’ятикласника стався інсульт через постійні знущання однокласників

 • Жертвою знущань в школі може стати кожна дитина. У вразливих дітей шанси піддаватися насильству в школі збільшуються в рази.

  У Дніпрі сталася жахлива історія. Багатодітна сім’я Іванових, яка переїхала з прифронтової зони в Торезі оселилася в Дніпрі. На «понаїхали» і «бидло донбаське» віджартовувалися, щоб не провокувати зайвих конфліктів, пише Дніпро.Час.

  Біда прийшла в сім’ю 06.11.2017. Однокласник їх сина, нецензурною лайкою почав ображати хлопчика і його вагітну маму. На відповідь «сам такий» вчителька звинуватила в конфлікті їхнього сина, і почалося колективне знущання над «переселенцем». За словами матері хлопчика, його буквально закидали камінням. Рішенням адміністрації учень був переведений в паралельний клас.

  «У нас вже є один такий, а тепер звалилося ще це непорозуміння. Це треба пережити», – з порога повідомила дітям класна керівниця, коли хлопчика перевели в паралельний клас.

  Зі слів матері, дитині виставили випробувальний строк і завели спеціальний щоденник для запису зауважень. Вчителька роздратовано натякала матері на необгрунтованість перебування Іванова в її дружному класі.

  Читайте також: Франківець закликає допомогти багатодітній родині, яка живе у “нетрях”

  Ось скарги, які діти писали на зацькованого хлопчика: жував жуйку, на уроці ходив по класу (просився в туалет), побив дівчинку (випадково зачепив м’ячем однокласницю, після чого довго вибачався).

  23.11.2017 хлопчик при дивних обставинах впав зі сходів. Іванов поламав ногу, після чого кілька місяців лікувався вдома.

  Класна керівниця завуальовано написала в пояснювальній, що провела бесіду з дітьми, про неприпустимість такої поведінки. Мама намагалася вирішити проблему з класним керівником, і зверталася до директора школи, щоб припинити цькування дитини, у якого був вже дуже поганий стан здоров’я.

  31.01.2018 учні 5 класу дружно склали петицію, з метою вигнати хлопчика зі школи, при цьому погрожували Іванову. Хлопчик став ховатися від однокласників.

  Про те, що відбувається знав весь колектив школи і батьківський комітет.

  01.02.2018 Іванов подзвонив мамі зі школи, і повідомив що над ним знову знущаються, після чого зв’язок обірвався. Мама подзвонила до класної керівниці, але зрозумілої відповіді від неї не було. Після цього стало відомо, що у хлопчика стався інсульт.

  У школі було проведено спеціальне зібрання, на якому були присутні співробітники поліції.

  Адміністрація школи від коментарів відмовилася.

  На даний момент йде розгляд інциденту, управлінням освіти вивчаються всі надані матеріали.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!