У Павлівці встановлені дорожні знаки не запобігають ДТП

 • Вчора, 27 вересня на проблемне перехрестя в с. Павлівка прибула інспекція для перевірки рівня небезпеки руху транспорту на цій ділянці.

  Нагадаємо, що 7 вересня до «Служби автомобільних доріг Івано-Франківської області» із вимогою, щодо врегулювання руху транспорту на заданій ділянці звернулась Громадська рада при Павлівській сільській раді – на чолі з Ігорем Ружанським.

  Вже неодноразово громада с. Павлівка скаржиться на малий кут огляду під час руху. Найбільша складність полягає при переїзді та переході з вулиці Франка на вулицю Шевченка, через Калуське шосе, адже на останньому знаходиться різкий поворот. Саме таке положення спричинює численні аварії.

  Люди бояться, що бездіяльність служб призведе до більших життєвих втрат. Попередньо поставлені знаки не змінюють страшну статистику потерпілих та розбитих машин.

  З огляду на це, на зустріч із представниками інспекції прибув селищний голова с. Павлівка – Іван Вацеба. Присутні обговорили усі проблеми ділянки та шляхи їх вирішення, в результаті чого вирішили поставити додаткові дорожні знаки, котрі б обмежували швидкість на трасі та попереджали про пішохідний перехід заздалегідь.

  Голова сільської ради висловив побоювання у разі не виконання термінів обіцянки. Адже за його словами «людське життя та здоров’я – це найцінніше. Ми маємо дбати про безпеку наших мешканців!».
  Іван Вацеба зробив анонс, щодо встановлення світлофорів на цій дорожній частині, задля запобігання подальших ДТП та різноманітних незручностей на дорозі. В свою чергу, представники «Служби автомобільних доріг Івано-Франківської області» пообіцяли всіляко сприяти цьому задуму.

 •  

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!