У Переріслянській ОТГ шукають 110 тисяч гривень на медицину

 • Про це повідомив голова ОТГ Іван Мельник.

  Мова про комп’ютерну техніку для лікарів, які уже із 1 квітня мають укласти угоди з пацієнтами. Для цього слід придбати шість комп’ютерів чи ноутбуків для амбулаторій на території ОТГ у Переріслі, Волосові, Гаврилівці та Фитькові.

  Нагадаємо, у Переріслянській ОТГ скоротили кількість працівників амбулаторій.

  Окрім того, громада повинна забезпечити умови роботи поліції  – облаштувати поліцейську станицю. Повний перелік необхідного є в листі від Міністерства внутрішніх справ.

  «До чого ми вже доходимо, маємо все забезпечити. Усі витрати переклали на ОТГ. Так виходить, що ми маємо фінансувати МВС», – каже голова.

  Його заступник Василь Непеляк зауважує, громаді вигідно мати поліцейську станицю, це спростило б процедуру наведення порядку. Наразі тут працює лише один дільничий – єдиний на 14 сіл. Цього не досить.

 • «Нам треба правоохоронця на місці. Ми готові виділити кімнату для його роботи, але забезпечення його матеріально-технічною базою – це парадокс», – обурився голова.

  За таким самим принципом можна створити власну муніципальну поліцію і утримувати її, розповідає він. Громада лише стає на ноги, вибори тут відбулися недавно, 29 жовтня 2017 року. А їм додають все нові й нові витрати для реалізації реформ, які відбуваються ледь не у всіх сферах.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!