У Переріслянській ОТГ встановили плату за вивіз сміття

  • Сьогодні, 17 травня, відбулося чергове засідання Переріслянської ОТГ. Обговорили питання про збір та вивезення твердих побутових відходів в 2018—19 роках.
    Одна машина з Переріслянської ОТГ до Рибного, це 96—98 км, вартує 3100 грн. Вона забирає 180—200 мішків. Вивезення одного мішка орієнтовно 15 грн.
    «Ми, сільська рада, не маємо коштів, щоб оплачувати сміття, яке продукують люди», – каже голова Іван Мельник. Потреб дуже багато, кошти можна розподілити раціональніше, ніж на сміття. Є багато населених пунктів, де люди самі платять за сміття, продовжує голова.
    Добровільно люди за сміття платити не хочуть, а везуть у ліс, залишаючи його там. Відтак варто зобов’язати людей оплачувати послуги вивезення сміття — 10 грн. з людини, яка фактично проживає в громаді. Тоді люди будуть оплачувати послуги на окремий рахунок, кошти будуть контролюватися і перераховуватися на рахунок структури, яка буде вивозити сміття.
    Серед присутніх виникла дискусія. Частина присутніх вважає, що 10 гривень це мала сума, люди її можуть заплатити, проблеми з цим немає. Інші вважають, що люди в громаді не підтримають таку ініціативу. «Людина має розуміти, що вона живе в колективі і має відповідальність», — каже голова.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!