У першому півріччі 2018 року на Прикарпатті працевлаштувалися 21 тисяча осіб

 • Протягом шести місяців 2018 року статус безробітного отримали 19,4 тисяч осіб, з яких допомогу по безробіттю отримали майже 17 тисяч. Водночас за цей період працевлаштовані за сприяння служби зайнятості 21,4 тисячі осіб.

  На нові робочі місця з компенсацією витрат роботодавцю на оплату єдиного внеску працевлаштовано 451 особу з числа безробітних. З них – 172 особи, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, та 279 осіб, які працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності, повідомляють у прес-службі  Івано-Франківської ОДА.

  За сприяння служби зайнятості 63 безробітні стали підприємцями, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово на відкриття власної справи.

  Крім того, 6,2 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

  З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців за сприяння служби зайнятості 3,6 тис. безробітних проходили професійне навчання.

  Станом на 1 липня 2018 року кількість зареєстрованих безробітних становила 8,7 тис. осіб, з яких 7,6 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю у червні 2018 року становив 2338 грн (у червні 2017 року – 1703 грн).

 • До слова: В Яремчі перевірятимуть працевлаштування на підприємствах

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!