У поліції Коломийщини запрацювала система відеомоніторингу

 • Минулого місяця у Коломийському районному відділі поліції відкрили фронт-офіс, а тепер запрацювала система відеомоніторингу території обслуговування для оперативного реагування на злочини та правопорушення.

  21 липня у Коломийському відділі поліції відбулася зустріч начальника поліції Івано-Франківщини Сергія Безпалька, голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлани Онищук та представників влади Коломийщини, інформують у поліції.

  Начальник поліції Коломийщини Андрій Тимків розповів про нововведення і результати роботи:

  «Фронт-офіс, з якого і починається відділ поліції, створений для досягнення прозорості спілкування поліції з населенням і нагадує сервісний центр. Він працює з 29 червня і дає можливість не просто зареєструвати звернення, а й отримати інформацію щодо кримінального провадження або ж залишити відгуки про роботу поліції».

  Додамо, що спільно з фронт-офісом запрацювала система відеомоніторингу «Custody Records». Вона сприяє попередженню можливих порушень як з боку поліцейських щодо затриманих, так і з боку відвідувачів щодо співробітників поліції.

  Крім того, відсьогодні на монітор чергової частини Коломийського відділу поліції виведено 81 камеру відеоспостереження, які розміщені на території обслуговування і які встановлені завдяки співпраці поліції з районною державною адміністрацією та з головами територіальних громад.

  Таке нововведення дозволить в цілодобовому режимі спостерігати за оперативною обстановкою в місцях відеофіксації.

  Щодо камер, то 57 наразі встановлені у Коломиї, а 24 у районі.

  Читайте також: На Франківщині запрацював перший поліцейський фронт-офіс

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!