У полоні росіян понад 2,5 тисячі військових з “Азовсталі”, – Зеленський

  • Наразі у полоні Росії перебуває понад 2,5 тисячі українських військових, яких вдалося евакуювати з “Азовсталі”.

    Володимир Зеленський запевнив, що російській стороні невигідно застосовувати тортури проти наших захисників із “Азовсталі”, оскільки вони стали “публічними полоненими”. Зараз над визволенням українських військових працює Головне управління розвідки Міноборони України, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “24 канал”.

    “ГУР повинно займатися цим питанням і повинно дати результат, а результат єдиний – повернути людей додому. Перша частина була – вивести людей живими, я вважаю, ГУР першу частину виконало. На сьогодні є друга частина: повернути їх живими додому”, – наголосив президент.

    За його словами, співробітники ГУР є найкращими фахівцями у таких справах, тому на них можна розраховувати. Також президент зазначив, що заяви від російської влади й представників “ДНР” щодо подальшої долі наших бійців не слід сприймати серйозно, оскільки таким чином вони намагаються піаритись.

  • Читайте також: «Через три хвилини після вильоту в мій вертоліт влучила ракета» – пілот, який вернувся з «Азовсталі», розповів, як робили неможливе

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!