У Польщі в холодильній камері виявили тіла двох українців

 • Польська прокуратура розслідує обставини трагічної смерті двох громадян України у віці 28 та 46 років, тіла яких виявили у безкисневій холодильній камері для зберігання фруктів у місцевості Садковіце у Лудзькому воєводстві, передає Польське радіо.

  Як повідомила у вівторок Аґата Кравчик з поліції у місті Рава-Мазовєцька Лудзького воєводства, у неділю чергового равської комендатури повідомили про виявлення тіл двох чоловіків на терені складу фруктів у Садковіце. До поліції звернувся власник складу, який раніше виявив тіла громадян України у безкисневій холодильній камері.

  Як поінформували у поліції, обидва громадяни України мешкали на території господарства, де стався інцидент, однак поки невідомо, за яких обставин вони опинилися у холодильній камері, що є приміщенням із контрольованою, анаеробною атмосферою, адже вхід до неї – це смертельна загроза.

  Поліція вже допитала свідків та повідомила Посольство України. Слідство у цій справі відкрила районна прокуратура у Раві-Мазовєцькій.

  Читайте також: загибель прикарпатця у Польщі: роботодавицю судитимуть за ненадання допомоги.

 • Склад фруктів, де у безкисневій холодильній камері власник закладу виявив тіла двох громадян України, які працювали на нього. Фото від http://www.rawa-mazowiecka.policja.gov.pl/

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!