У Поляницькій громаді облаштують притулок для переселенців за 19 мільйонів гривень

 • У територіальних громадах Прикарпаття триває як будівництво, так і реставрація соціального житла.

  Вороненківську гімназію, що у Поляницькій громаді Надвірнянського району, реконструює під проживання внутрішньо переміщених (евакуйованих) осіб) ТОВ «Житлобуд-І» з Івано-Франківська. Роботи, які повинні завершити до кінця 2025 року, обійдуться у 19 млн гривень, пише Галичина.

  За даними Youcontrol, власником ТОВ «Житлобуд-І» є житель Івано-Франківська Ігор Мирославович Олійник.

  За словами заступниці голови Івано-Франківської ОВА Людмили Сірко, на сьогодні існує велика проблема у забезпеченні житлом прикарпатців, які цього потребують. Це і ветерани, учасники бойових дій та внутрішньо переміщені люди. Військова адміністрація Прикарпаття співпрацює з міжнародними донорами, благодійними фондами задля підтримки зазначених категорій, зокрема і в забезпеченні соціальним житлом. На даний час вже є певні результати в цьому питанні.

  «З державного бюджету в 2023 році для забезпечення житлом Івано-Франківська область отримала 175 462, 4 тис. грн, що дає можливість забезпечити житлом 85 сімей даних категорій. Окрім того, у цьому напрямі працюють і донори», – зазначила Людмила Сірко.

  У декількох територіальних громадах відбувається будівництво соціального житла. Зокрема, в Коломийській, Івано-Франківській, Калуській територіальних громадах. Також за ініціативи Фундації Олени Зеленської зводяться два будинки в Лисецькій і Галицькій ТГ та поновлюються реабілітаційні відділення в Верховинській і Бурштинській ТГ. Ведеться робота над вдосконаленням довгострокових кредитних програм для вище вказаних категорій людей.

  До теми: У Калуській громаді планують облаштувати модульні котельні

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!