У профільному управлінні озвучили статистику нещасних випадків на виобництвах

В Україні є другий фронт. Він – на виробництвах. У Всесвітній день охорони праці в профільному управлінні озвучили статистику щодо нещасних випадків на підприємствах. Левова частка провини за травматизм лежить на роботодавцях, відзначили експерти.

Нині спостерігається тенденція до зменшення травматизму на виробництвах, стверджують в управлінні Держпраці. Втім, окремі галузі, навпаки, вирізняються збільшенням нещасних випадків, йдеться у сюжеті ТРК “Вежа”.

Окрім зниження травматизму, профільне Управління також слідкує за виконанням підприємствами трудового законодавства. Задля цього ведеться роз’яснювальна робота. За недотримання нормативних актів передбачені штрафні санкції. Серед найпоширеніших порушень – неоформленні працівники. За кожного «неофіційника» підприємсту доведеться викласти кругленьку суму – понад 90 тисяч гривень. Порівняно із минулим роком штраф зріс. У зв’язку з підвищенням мінімальної зарплатні. Деяким місцевим фірмам таки довелося викласти кошти. За нехтування законом.

З нагоди Дня охорони праці місцеві сумлінні підприємства нагородили подяками. За дотримання норм законодавства. А дітей – грамотами. За участь в обласному творчому конкурсі «Охорона праці очима дітей».

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!