Учора, 30 грудня, на Прикарпатті завершили пусконалагоджувані роботи у холодильній кімнаті, яка використовуватиметься для зберігання імунобіологічних препаратів – вакцин.
Представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні передали холодильну кімнату департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації в якості гуманітарної допомоги. Зараз холодильна кімната знаходиться на балансі обласної дитячої клінічної лікарні, інформує Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА.
“Згідно з договором між КНП “Івано-франківська обласна дитяча клінічна лікарня” і приватним підприємцем, всі роботи виконали якісно і вчасно. Вдячний майстрам за хорошу та оперативну роботу”, – подякував очільник лікарні Радислав Котурбаш.
Нагадаємо, в Івано-Франківській міській лікарні запустили мамограф.
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/78060005_744615229360567_4957143127241523200_n.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/81230036_744615179360572_1080008984443748352_n.jpg)
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/82181964_744615276027229_607557784405278720_n-1.jpg)