У разі потреби, Держрезерв України може передати обласним адміністраціям продукти харчування

 • Державне агентство резерву України готове у разі потреби передати продукти харчування, що зберігаються в Держрезерві, для їх використання.

  Про це повідомив голова Державного агентства резерву України Ярослав Погорілий, розповідають у пресслужбі Держрезерву.

  Зокрема, мова йде про передачу, у разі потреби, таких позицій як консерви, м’ясо, чай, олію та інші продукти харчування. З метою визначення потреби у продуктах харчування був направлений відповідний лист до обласних державних адміністрацій.

  “Держрезерв – це державна комора, де зберігаються речі першої необхідності та продукти харчування на випадок критичних ситуацій. Наша держава та світ іще ніколи не стикалися з подібними проблемами і ми маємо бути готові оперативно реагувати на виклики сьогодення. Держрезерв вже отримав відповіді від декількох адміністрацій з їх потребами, тому ми готуємо відповідні документи і звернення до міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства та Кабінету Міністрів України”, – заявив Ярослав Погорілий.

  Нагадаєммо, сьогодні, 30 березня, Верховна Рада України на позачерговому засіданні призначила нового Міністра охорони здоров’я України.

 • Фото – ілюстративне.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!