У Рогатині не вистачає лікарів, які освідчували б водіїв на стан сп’яніння

 • У Рогатині відбулось засідання 12 сесії районної ради сьомого скликання. 

  Начальник Рогатинського відділення поліції Тисменицького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Андрій Бойко доповів про стан розкриття злочинів у районі, опісля депутати перейшли до запитань.

  Присутні поцікавилися у керівника як поліція бореться з порушенням водіями правил дорожнього руху. Адже майже щодня на трасі Львів-Івано-Франківськ, яка пролягає через Рогатинський район стаються ДТП. Більшість з них є смертельними.

  Андрій Бойко зазначив, що постійно трасу патрулюють працівники райвідділу. З водіями проводиться розмова. Зараз планується встановлення двох відеокамер на в’їзді і виїзді з міста.

  Крім того, керівник Рогатинського відділення поліції повідомив про проблему відсутності фахівців у центральній районній лікарні. У закладі працює лише один лікар, який має право проводить огляд громадян на стан сп’яніння.  Коли трапляється ДТП і до лікарні звертаються, щоб водій пройшов осічення, то його проводить лікар, який не має на це дозволу. Потім адвокати порушують це питання у суді.

  Для того, щоб не виникало таких проблем, у лікарні повинно працювати троє фахівців.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!