У “Рошені” оцінили вартість російських активів

Російські активи кондитерської корпорації Roshen, що належить президенту України Петру Порошенку, виставлені на продаж за 200 млн доларів. Про це повідомив генеральний директор корпорації В’ячеслав Москалевський, повідомляє Деловая столица.

“Ми виставили їх приблизно за 200 млн доларів”, – сказав він. При цьому Москалевський додав, що покупця на активи поки немає.

“Ми виставили його на продаж. Але як тільки ми це зробили, всі реальні покупці пішли в підпілля. Ми жартуємо, що як тільки туди втік Янукович, в Росії почалися ті самі речі, що й у нас при ньому. Покупців нормальних немає, залишилися одні менти і феесбешники. А у них специфічний підхід до покупок. Тільки вони приходять подивитися актив – завтра чекайте прокуратуру. Тобто актив оцінили – і на наступний день починають віджимати “, – розповів гендиректор.

Раніше партнер інвестиційної компанії Макар Пасенюк говорив, що Липецькою фабрикою зацікавилися два реальних покупця, з якими дійшли до підписання документації. Але кожен раз, за ​​день або за тиждень до того, як щось повинно було зважитися, відбувалися катаклізми. До угоди так і не доходило.

14 січня президент України Петро Порошенко заявив, що вже підписав договір про передачу своєї частки в “Рошен” незалежному трастовому фонду, а також у найближчому майбутньому планує продати свій банк.

Нагадаємо, на Різдво президент Порошенко попросив  “великих змін на краще”.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!