У Росії все більше говорять про війну за Донбас

 • Депутат Держдуми Російської Федерації, лідер КПРФ Геннадій Зюганов вважає, що керівництво Росії повинно офіційно заявити про те, що буде боротися за Донбас усіма засобами, включаючи військові.

  Про це Зюганов зауважив в інтерв’ю Telegram-каналу Радиоточка НСН і російська “Национальная служба новостей“, передає “Українська правда”.

  “Я б давно на місці Верховного головнокомандувача офіційно заявив, що ми будемо захищати свій “мір”, свою Батьківщину, свою мову. Визнати Донецьку та Луганську республіку – це воля наших співвітчизників. Треба офіційно заявити, що ми їх визнаємо і будемо їх захищати, включаючи і військові засоби. А ті, хто збирається розгорнути війну на Донбасі, – це божевільні люди. Україна не спроможна вести сучасну війну, їй нічим її вести. Армія на Україні зараз гірша в 10 разів, ніж у 1990-ті роки. Усі їхні установки можуть бути розстріляні без заходу на територію України. Ті, хто збираються віддавати такі накази, – не просто злочинці, вони вбивці справжнісінькі”, – каже Зюганов.

  Так Зюганов прокоментував припущення депутата Законодавчих зборів Санкт-Петербурга Бориса Вишневського, що на екстреному засідання Ради Федерації 23 квітня може бути санкціоновано введення російських військ на Донбас.

  Екстрене засідання Ради Федерації призначено на 23 квітня.

  А 21 квітня очікується послання президента Росії Володимира Путіна Федеральним зборам.

  Нагадаємо, з кінця березня українське військове керівництво й експерти говорять про нарощування Росією військової потужності біля кордонів України.

 • Україна б’є на сполох – і Захід закликав Росію припинити нарощування сил та ескалацію конфлікту з Україною.

  Президент України Володимир Зеленський порушив тему отримання Україною плану дій з отримання членства в НАТО. Це обурило Росію ще більше.

  До теми:  Україна кличе зібратися ОБСЄ через російську армію на кордоні

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!