У Росії є прихильники більш войовничого підходу до війни проти України, – британська розвідка

 • Зазначається, що власник російського націоналістичного телеканалу «Царьград» Костянтин Малофєєв є спонсором націоналістичного студентського руху «Братство академістів».

  Існування російського націоналістичного руху «Братство академістів» свідчить, що у Росії є прихильники більш войовничого підходу як до війни проти України, так і до Заходу. Як передає Укрінформ, про це повідомляє Міноборони Великої Британії.

  Ця організація має осередки у різних російських університетах і дотримується войовничо-імперіалістичного світогляду. На переконання «Братства», ХХІ століття може стати золотим століттям для російської культури із російським ідеологічним домінуванням у світовому масштабі.

  Експерти розвідки зауважили, що «Братство академістів» організувало військову підготовку. А частина членів організації, яка є абсолютно ворожою до української державності, поїхала воювати в Україну.

  Аналітики розвідки зазначили, що існування цього руху чітко вказує на те, що в Росії існують прихильники більш войовничого підходу як до війни проти України, так і до Заходу.

  «Це, ймовірно, матиме вплив на зміну поколінь, яка, вірогідно, відбудеться у російській адміністративній еліті до кінця цього десятиліття», – вважають у британському оборонному відомстві.

  До теми: Утворилася вирва: в Івано-Франківську ворог влучив по навчальному закладу, один корпус частково зруйнований 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!