У Рожнятівській лікарні оновили відділення реанімації та інтенсивної терапії

 • У Рожнятівській багатопрофільній лікарні розпочало свою роботу оновлене відділення реанімації та інтенсивної терапії і операційного блоку.

  «Реанімація — це стаціонарне відділення, у якому проводиться комплекс заходів спрямованих на лікування невідкладних станів в режимі 24/7. Проведенням інтенсивної терапії займаються анестезіологи-реаніматологи. Наше відділення оснащене сучасним обладнанням для проведення діагностики захворювань. В реанімації організовано функціонування цілодобового поста спостереження за пацієнтом», – повідомляють у Рожнятівській селищній раді.

  Перевагами відділення інтенсивної терапії у Рожнятівській лікарні є можливість чіткої діагностики, що дозволяє швидко встановити правильно діагноз; цілодобове проведення аналізів у власній лабораторії; комфортні функціональні палати інтенсивної терапії; сучасні наркозно-дихальні апарати дозволяють проводити загальне знеболення за допомогою інгаляційних анестетиків, що є «золотим» європейським стандартом.

  «У нашому відділенні інтенсивної терапії працює команда фахівців, здатна забезпечити високий рівень медичної допомоги в критичних ситуаціях», – йдеться у дописі.

  До теми: Восени на Прикарпатті народилося більше двох тисяч немовлят

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!