У селі на Франківщині бурий ведмідь три дні порпався на смітнику (відео)

 • Три дні поспіль бурий ведмідь порпався на смітнику у селі, спустошував фруктовий сад та просто прогулювався на Буковецькому перевалі.

  Пізно ввечері селяни поверталися додому й побачили:  на узбіччі біля туристичної альтанки в купі сміття порпався ведмідь і не зважав ані на гуркіт мотору, ані на світло фар, інформує ТСН.

  “Нуль реакції на людей. Він вів себе спокійно, не агресивно. Як будь-яка домашня собака”, – каже прикарпатець Микола Томащук.

  Три дні поспіль він приходив на сміттєзвалище, зазирав у вікна нежилої хати неподалік та лазив у саду на дерева, аби, не кваплячись, посмакувати фруктами. Подивитися на відчайдуху приїхав фахівець національного парку “Верховинський” Ярослав Зеленчук. Він припускає, що це ведмежа, якому не виповнилося ще й двох років.

  “Молоде, якого самка відігнала від себе, бо вона зараз в барлозі знову народжує нових ведмежат. І він починає самостійне життя. Але це самостійне життя він починає шляхом меншого опору – він іде, де багато їжі та її не важко добувати”, – говорить Ярослав.

  Нагадаємо, на Прикарпатті на базі відпочинку ведмідь напав на туристку.

  Детальніше – у сюжеті ТСН:

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!