У селі на Прикарпатті організували виробництво аптечок для ЗСУ

 • У селі Великий Ключів на Івано-Франківщині організували швейний цех, в якому вже пошили дві тисячі аптечок для військових.

  Раніше тут шили спортивні костюми — планували виготовляти для українського ринку одяг власного бренду. Проте уже понад два місяці підприємство працює винятково для потреб військових, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне Карпати”.

  У цеху працюють 13 людей. Більшість з них — коломияни. Кожна швачка виконує певну операцію. Щоб пошити аптечку, кравчині використовують водонепроникну тканину кольору хакі або ж чорну.

  Всередині кожна аптечка має комірки для кріплення ліків та бинтів.

  Керівник цеху Марко Мартинків розповідає, щоб реорганізувати роботу під військові потреби, довелося купити додаткове обладнання.

  “Ця аптечка складається з багатьох елементів — стропів для закріплення на “розгрузці” або іншій військовій формі — на бронежилеті. Завдяки цим стропам аптечки кріпляться. Щоб їх шити, мусили закупити багато обладнання: закріплювальні машини, зигзаги”, — каже Марко Мартинків.

 • За його словами, в компанії планують освоїти пошиття кобури для військових та спальних мішків. Зараз для роботи в цеху продовжують шукати швачок, закрійників та підсобних працівників.

  Читайте також: 9-річний іванофранківець допомагає у волонтерському штабі (ВІДЕО)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!