У селі на Снятинщині зафіксували “сімейне вогнище” коронавірусу, одна людина померла

 • Сьогодні, 31 березня, в Івано-Франківську відбулася онлайн-нарада в обласній державній адміністрації щодо ситуації з коронавірусом.

  Головний санітарний лікар Івано-Франківщини Руслан Савчук розповів про випадок у селі Вовчківці Снятинського району. Там зафіксували спалах коронавірусу, який почався усередині родини.

  “Там зафіксовано так зване сімейне вогнище. Була перша особа, в якої зафіксували коронавірус, вона зараз знаходиться у обласній клінічній інфекційній лікарні. Троє членів її родини теж у лікарні, в них так само виявили цю хворобу. Усі вони – в стані середньої важкості”, – сказав Савчук.

  До теми: На Прикарпатті вже госпіталізували 213 людей з підозрою на COVID-19

  Заступник директора департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Чемний додав, що у селі Вовчківці станом на 31 березня госпіталізовано 15 осіб з підозрами на коронавірус. Вони знаходяться або у лікарнях Коломийщини, або в обласній інфекційній лікарні. Стан людей – середньої важкості, жоден не перебуває на апараті ШВЛ.

  “Жінка перебувала на самолікуванні, потім звернулася до медиків і наполягла на госпіталізації всієї родини до лікарні. Спершу лікарі відмовилися госпіталізовувати її чоловіка, бо він не мав скарг на самопочуття. Але 28 березня, коли стан чоловіка погіршився, стало відомо, що він мав контакт з прибулими з-за кордону. По дорозі до лікарні у нього сталася зупинка серця, попередній діагноз – гостра респіраторна інфекція нижніх дихальних шляхів”, – сказав Чемний.

  Нагадаємо, що мова йде про ситуацію, коли через прикарпатку із COVID-19 відділення лікарні закрили на карантин. Наразі терапевтичне відділення закрили на карантин терміном на 14 днів.

  Додамо, що уряд продовжив карантин в Україні до 24 квітня. Через поширення коронавірусу уряд встановив режим надзвичайної ситуації в Івано-Франківській області.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!