У середмісті створили музей-кімнату на честь патрона Івана Франка

 • Сьогодні, 29 грудня, у краєзнавчому відділі Центральної бібліотеки Івано-Франківська, що знаходить на вулиці Гетьмана Мазепи, 3 відбулося відкриття громадського краєзнавчого музею Івана Франка.

  img_2081

  Відкриття першого в Івано-Франківську музею-кімнати, присвяченого пам’яті Івана Франка, приурочили до 160 річниці з дня народження Івана Яковича, та століття з дня його смерті.

  На події виступив також заступник начальника управління культури Івано-Франківського міськвиконкому Любомир Никорак, котрий привітав усіх присутніх з відкриттям такого пам’ятного музею:

  “Ми стоїмо на порозі нового року і відкриваємо наш музей. Точилося дуже багато розмов та ідей, щоб відкрити музей нашого патрона Івана Франка і нам це вдалося.”

 • Також Любомир Никорак нагородив подяками міського голови людей, які долучилися, до створення музею Франка. Зокрема, нагороду отримав відомий прикарпатський історик Богдан Гаврилів, “Почесний громадянин міста Івано-Франківська”, котрий зазначив, що за час незалежності України це, мабуть, вже п’ятдесята відзнака.

   img_2082 img_2087 img_2099 img_2100 img_2103 img_2104 img_2109

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!