У школах Бурштина заборонили збирати готівку

 • 30 березня відбулася сесія Бурштинської міської ради.

  Депутати вирішили заборонити  збір готівкових коштів працівниками навчальних закладів м. Бурштин
  та с. Вигівка.

  Заборонили збір готівки і представникам батьківських та учнівських органів самоврядування та іншим учасникам навчально – виховного з батьків учнів та вихованців навчальних закладів м. Бурштина та с. Вигівка для вирішення фінансових питань пов’язаних з покращенням матеріально-технічного  забезпечення, проведення ремонтних робіт, відзначення ювілейних та святкових дат тощо.

  Тож на чергових  батьківських зборах у школах мають наголосити на виключно добровільному волевиявленні батьків та інших учасників навчально-виховного процесу щодо надання матеріальної допомоги навчальним закладам у вигляді будь-яких благодійних внесків.

  Прийом благодійних внесків здійснюватиметься виключно на добровільній основі шляхом перерахування їх на реєстраційні рахунки навчальних закладів, відкриті у територіальному органі ДКСУ з обов’язковим оформленням відповідної документації та бухгалтерським обліком. Систематично (до 5-го числа місяця наступного за звітним)  школи повинні публічно  інформувати громадськість, піклувальні ради навчальних закладів та педагогічні колективи про надходження і використання коштів та матеріальних цінностей шляхом висвітлення відповідної інформації на сайтах та дошках оголошень навчальних
  закладів.

  Раніше “Галицький кореспондент” писав, що міська рада виділила 300 тисяч на НФК “Бурштин”.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!