Міська комісія з питань з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 6 до 12 лютого призупинила навчання у закладах освіти Коломийської ОТГ.
Проте, з 13 лютого діти все ж не повернуться на навчання. Як повідомили у пресслужбі Коломийської міської ради, карантин у садочках та школах об’єднаної територіальної громади продовжили до кінця цього тижня, 14 лютого.
Навчальний процес відновлять уже з понеділка, 17 лютого.
Зазначимо, що з початку року на Прикарпатті на грип захворіли майже 11 тисяч людей.
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/01/8fa4e8cb92a6b405c1972de440d72fbc_xl-900x506.jpg)