У Снятині оновлюють генплан міста

 • Снятинська міська рада проводить роботу над оновленим Генеральним планом з урахуванням перспектив розвитку та з метою раціонального використання території міста.

  Про це інформують у міській раді Снятина.

  “Діючий Генеральний план міста Снятин, який є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, був затверджений у 1995 році. Архітектурно-будівельні норми, на основі яких він розроблявся, давно застаріли, у зв’язку з чим Генеральний план потребував змін”, – йдеться у повідомленні.

  На даний момент робота над розділами Генерального плану завершується.

  Наразі вони проходять погодження пожежною службою, управлінням цивільного захисту Івано-Франківської ОДА, науково-консультативною радою при обласному управлінні культури та радою Міністерства культури та інформаційної політики України. Проте дане міністерство призупинило розгляд та погодження будь-яких генеральних планів на невизначений термін, що унеможливлює роботу над його завершенням.

  Після погодження Генерального плану міста Снятин вищенаведеними структурами, документація має пройти експертизу та отримати позитивний висновок. Останнім кроком у виготовленні Генерального плану міста стане його затвердження на сесії Снятинської міської ради.

 • Таким чином, оновлений Генеральний план замінить містобудівну документацію, яка діяла більше 20 років на території міста Снятин, що надасть можливість втілювати всі проєктні рішення, вказані в ньому.

  Читайте також: У Снятині викрили нелегальний гральний заклад

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!