В Солотвинській територіальній громаді запрацювали одразу три безпекових середовища. Відкрили станції начальник поліції в Івано-Франківській області Сергій Безпалько, голова Солотвинської ТГ Манолій Піцуряк, а також голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.
Поліцейські станції відчинили свої двері у селищі міського типу Солотвин, а також в селах Гута та Маркова. Тож відтепер поліцейські офіцери завжди поблизу мешканців громади. А отже вчасно подадуть руку допомоги всім, хто опинився в біді.
У Солотвинській ТГ проживає понад 27 тисяч населення. Під правовою опікою Дмитра Бабінського відтепер щонайменше 14 тисяч людей, котрі живуть в населених пунктах Солотвин, Монастирчанах, Манява, Бабче, Раковець.
23-річний правоохоронець – один з трьох поліцейських офіцерів громади. До своїх обов’язків лейтенант поліції приступив на початку року. За цей час уже познайомився з населенням, вивчив проблеми громади та повсякчас намагається їх вирішити.
«Дуже багато викликів у нас надходить щодо домашнього насильства. Поліцейський офіцер громади – це не тільки працівник поліції, який здійснює свої посадові обов’язки, він також для багатьох людей є другом, порадником, бо бувають різні життєві ситуації, від людей поступає багато різних звернень, деякі навіть не належать до нашої компетенції, однак ми стараємось завжди допомоги. В найближчий термін я хочу, щоб зменшилась криміногенна ситуація в територіальній громаді та буду все для того робити», – наголошує Дмитро Бабінський.
Усі поліцейські офіцери пройшли спеціальне інтенсивне навчання. Також вони отримали сьогодні нові службові автомобілі – Renault Duster, закуплені за кошти громади та Нацполіції України та оснащені всім необхідним для повсякденної роботи поліцейського офіцера.
Виконувати службові обов’язки гідно, працювати задля безпеки мешканців громади побажав офіцерам начальник Головного управління поліції в Івано-Франківській області Сергій Безпалько:
«Поліцейські опікуються безпекою громадян, незалежно від міст та сіл їхнього проживання. У 42 громадах є сьогодні поліцейські офіцери. І ми не зупиняємось, адже є спільне бачення безпекової ситуації в області з керівниками облдержадміністрації, військової обладміністрації, керівниками ТГ. Правоохоронці працюють посилено. Зараз, коли в Україні війна, безпека людей – понад усе».
Поліцейські станції в Солотвинській ТГ оснащені комп’ютерною технікою. А ще там створені всі умови для зустрічей з громадянами. Голова громади Манолій Піцуряк щиро подякував правоохоронцям за службу.
«Я вважаю, що поліцейські станції – це сьогодні нагальна потреба. Адже це профілактика, превентивна робота з населенням. Я думаю, що наші поліцейські офіцери, які пройшли навчання, нададуть будь-яку допомогу мешканцям. І в Солотвинській громаді буде порядок.
Злагоджена робота працівників поліції в Солотвинській ТГ показала неабиякий позитивний результат, – відмітив голова територіальної громади.
До кінця року на території громади планують відкрити ще одну поліцейську станцію.
Коли ви востаннє дивилися на небо? А на землю? А на гори? А так, щоб усе це бачити одночасно? Іноді думаю, що нам дуже пощастило, що у нас є мистецтво, яке може легко спинити прекрасну мить і дати можливість споглядати водночас небо та землю, торкатися одночасно весни та літа, мандрувати поміж засніженими горами
Я намагаюся інколи відволікатися від новин та подій на фронті, щоб не з’їхати з глузду. Але чим далі триває це пекло, тим коротшим стає період абстрагування від фронту. Війна вже не просто стала частиною життя. Вона вросла в кожну клітину тіла. Мого. Його. Тепер вона з нами назавжди. Потрібні лише для фронту? Коли Вова приїжджає
В 2022 році моє місто знаходилось в 100 кілометрах від лінії бойового зткнення — глибокий тил на заході Донецької області. Покровськ, Добропілля, Білицьке, Білозерське і сусідні містечка й села стали прихистком для тисяч вимушених переселенців зі зруйнованих та окупованих населених пунктів. Звісно, близькість фронту відчувалась в усьому — літаки в небі, важка техніка транзитом, пікапи
Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного