У США будуть продавати вишиванки прикарпатських майстринь, щоб допомогти ЗСУ (фото)

 • Івано-франківська волонтерка Оксана Островська, яка останні роки проживає у Сан-Франциско, вже взяла участь у дев’ятьох ярмарках, щоб допомогти українцям під час повномасштабного вторгнення росії в Україну.

  Отаких робіт на аукціонах вона продала уже 40.

  За кілька місяців у Сан-Франциско зібрали 30 тисяч доларів.

  “Ми закуповуємо медикаменти в Європі. Там волонтери пакують пакунки для конкретних лікарів відповідно до запитів, і потім ми ті пакунки відправляємо туди, де вони потрібні”, – розповідає Оксана.

  Кілька десятків дівчат, родом з України і не тільки, долучаються до різних заходів: продають українську символіку, сувеніри, печуть солодощі тощо.

  “Ми об‘єднались, аби допомагати Україні. Хтось пече, хтось робить маленьких Патронів, хтось закуповує турнікети, хтось відправляє. Просимо в медичних установах залишки ліків. Збираємо предмети гігієни, шкарпетки, футболки”, – розповідає волонтерка.

  Наступний захід, який проведуть волонтери – це продаж українських вишиванок. Їх вишили майтрині, які зараз втратили роботу. Іванофранківки Віта Васильчук і Ліліана Хомишин придбали їх у майстринь із сіл і передали в США для наступного аукціону.

  Фото з минулих заходів:

  Як повідомляв “Галицький кореспондент”, малі франківці збирали гроші на автомобіль та амуніцію для ЗСУ.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!