У Старобогородчанській громаді сортуватимуть сміття

 • У громаді планують придбати машину для збору сміття та 1000 пластикових контейнерів для домогосподарств.

  До Старобогородчанської ОТГ увійшли Старі Богородчани, Нивочин, Лесівка, Скобичівка та Гринівка.

  «Цього року реалізуємо масштабний проект поводження з відходами, буде придбано машину для збору сміття – сміттєвоз. Оголошено тендер на закупівлю тисячі пластикових контейнерів для індивідуальних господарств», – зауважує заступник голови ОТГ Юрій Іванишин.

  Сміття будуть ділити на дві частини: таке, що підлягає повторному сортуванню, для цього буде облаштовано спеціальний майданчик, і таке, що підлягає утилізації, його будуть відвозити на сміттєзвалище.

  Крім того, за два роки роботи тут проводився ремонт доріг, сільських вулиць, здійснюється добудова другого поверху амбулаторії, де після завершення робіт планується відкриття денного стаціонару. Проведено благоустрій центру Гринівки, ремонт будинку культури у Нивочині, а також – відкриття там тренажерного залу. У 2016 році придбано автомобіль швидкої допомоги, який зараз обслуговує жителів громади. Проведено й благоустрій центральної частини Старих Богородчан, встановлено дитячий майданчик у центрі села та ще три – у Скобичівці, Гринівці та Нивочині. Минулого року відкрито дитсадок у Нивочині, відтак місцева школа реорганізована у НВК.

 • Нагадаємо, у Старих Богородчанах добудовують амбулаторію.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!