У Старобогородчанській ОТГ добудовують амбулаторію

 • У Старобогородчанській ОТГ будують другий поверх амбулаторії. Там мають намір відкрити денний стаціонар.

  Про це повідомив заступник голови ОТГ Юрій Іванишин.

  До Старобогородчанської громади увійшли Старі Богородчани, Нивочин, Лесівка, Скобичівка та Гринівка. Амбулаторія у Старих Богородчанах єдина в громаді, у решті населених пунктів – ФАПи.

  За останніх два роки амбулаторію укомплектували електрокардіографом, аналізатором крові, провели ремонтні роботи, придбали автомобіль швидкої допомоги, який обслуговує жителів громади.

  На базі амбулаторії мають намір відкрити комунальне некомерційне підприємство. Сімейні лікарі будуть укладати угоди з пацієнтами, кошти на це виділятимуться з держбюджету. Із цих надходжень будуть проводитися виплати молодшому медперсоналові, також частина коштів буде йти на обслуговування амбулаторії.

 • У медичній сфері ОТГ задіяні 18 працівників. Про скорочення чи збільшення кількості медичного персоналу мова не йде, принаймні поки що. У закладі – двоє лікарів, які обслуговують 6 тис. населення. Цього недостатньо, адже вони лікують і дітей, і дорослих. Але кадрові рішення будуть прийматися пізніше, коли медична реформа запрацює на повну.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!