У Світлий вівторок Митрополит Володимир уділив ієрейські свячення шести дияконам

 • Празник Господнього Воскресіння, навіть у військовому часі, це свято перемоги, миру та радості. Особливими ці свята стали для шести дияконів, які у Світлий вівторок отримали ієрейські свячення з рук Митрополита Володимира та поповнили когорту душпастирів Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

  Сьогодні, 26 квітня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин з пастирським візитом відвідав громаду собору Преображення Господа нашого Ісуса Христа, що в Івано-Франківську, у мікрорайоні Пасічна, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

  На запрошення отця-протопресвітера Бориса Гобира, Митрополит Володимир очолив Архієрейську Божественну Літургію, під час якої уділив Святе Таїнство Священства шести дияконам.

  Згідно Чину поставлення ієрея, після Великого входу кандидати до священства Ігор Клюба, Володимир Ганжа, Ігор Матвійчук, Ростислав Мацевко, Дмитро Белей та Станіслав Андрушкевич, після трьох обходів довкола престолу, зачитали визнання віри. Опісля Владика Володимир прочитав молитви ієрейських свячень.

  Відтак нововисвячені ієреї були облачені у священничі ризи: епітрахиль, пояс, нарукавники та фелон, а також отримали служебник та чашу. Після чого вони стали до престолу і далі з усіма священниками служили Божественну Літургію.

  Після Служби Божої Митрополит Володимир привітав нововисвячених ієреїв та побажав їм святого та ревного служіння. Владика також привітав батьків та родину новоієреїв та подякував за виховання своїх синів та пожертву їх Богові.

 • Нагадаємо, Івано-Франківський священник веде ютуб-канал з пророцтвами та притчами

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!