У Тлумачі розповіли про проект безпеки

  • У Тлумачі в залі засідань районної ради сьогодні, 31 жовтня, презентували проект безпеки громад.

    Про вже реалізований безпековий проект розповів голова Самбірської районної ради Віталій Кімак. Фактично, анонсовано початок роботи над таким проектом в Тлумацькій міській та Олешанській сільській ОТГ, а також загалом в Тлумацькому районі.

    Віталій Кімак розповів, що спочатку розглядали питання безпеки у контексті питання реформи поліції та зниження злочинності. Але під час консультації з громадянами спектр дуже розширився і концепція безпеки стала комплексною, а елементи в ній взаємопов’язані. Такий підхід дає можливість владі і розумніше використовувати бюджетні ресурси, і мати можливість отримати міжнародну технічну допомогу та брати участь у конкурсі проектів і грантів.

    Присутні ставили багато питань голові Самборської районної ради про способи вирішення питань стихійних сміттєзвалищ, водопроводу та водовідведення, тарифоутворення,  нормалізацію відносин із споживачами і зміни їх поведінки по вчасній оплаті. Багато питань стосувалося енергетичної безпеки і диверсифікації джерел енергії та тепла.

    Організатор презентації – ГО Центр правових та політичних досліджень «СІМ».

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!