У Тлумацькій громаді оголосили жалобу за загиблим воїном

 • Завтра захисника поховають.

  У звʼязку із загибеллю військовослужбовця Збройних сил України, старшого солдата, жителя села Загірʼя Івана Семеніва, який захищав незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, оголосили у громаді завтра, 1 червня, День жалоби.

  Про це йдеться у розпорядженні Тлумацької міської ради.

  “У День жалоби на території Тлумацької міської територіальної громади: приспустити Державний Прапор України з чорною стрічкою на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях”, – написали у розпорядженні.

  Доручили також заборонити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань та ввімкнення розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

  Завтра на Тлумаччину привезуть тіло загиблого воїна – Івана Семеніва. Він був водієм-механіком медичного пункту, загинув на фронті.

  Усіх жителів міста Тлумача просять гідно зустріти Героя, сформувавши живий коридор вздовж вулиць міста.

 • Орієнтовний час прибуття – 09:45 (центр міста, біля пам’ятника “Борцям за волю України”, краще прийти заздалегідь). Похоронний кортеж прямуватиме з м. Тлумача через села Остриня, Олешів, Антонівка у с. Братишів.

  Цього ж дня, о 10:30, відбудуться прощання і чин похорону в селі Братишів.

  Читайте також: Волонтери з Німеччини передали реанімобіль для бійців з Івано-Франківщини

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!