У центрі Франківська невдовзі запрацює перший підземний смітник

На вулиці Грушевського в Івано-Франківську готуються до запуску нового комунального смітника. Його особливість полягаю у тому, що він підземний і аналогів по місту наразі немає.

Уся конструкція майбутнього смітника вже змонтована. Під землею знаходяться три контейнери, а зверху – спеціальні ковпаки. Саме в них, натиснувши педаль ногою, і треба буде викидати непотріб, інформує Канал 402.

Коли відходи забиратиме первізник то баки просто виїжджатимуть нагору. Щодо сортування сміття, то поки його тут не буде, оскільки перевізник наразі не готовий вивозити непотріб різними автомобілями.

Нагадаємо, аби облаштувати смітник знадобилося більше двох років, адже спочатку планувалося, що роботи завершать ще до кінця 2017 року. Проте, з’явилися перепони, серед яких складне проектування і чимала кількість підземних комунікацій.

Варто зазначити, що таким смітником користуватимуться тільки мешканці, а от з місцевими закладами харчування домовлятимуться окремо. Запустити об’єкт на Грушевського мають вже до кінця серпня, а якщо ідея себе виправдає, то такі підземні урни для відходів облаштовуватимуть і на інших вулицях міста.

Cкріншот із сюжету Канал 402.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!