У центрі Франківська під аркою Пасажу Єгера вантажівка провалилася у яму

 • У центрі Івано-Франківська в арці Пасажу Єгера вантажівка провалилася в яму. Будинок на Січових Стрільців 16, де знаходиться славнозвісна арка, є пам`ятко архітектури, та знаходиться у жахливому стані.

  Про чергові проблеми повідомила у соцмережі Svitlana Pron:

   “Те, що роблять із цим будинком і в страшному сні не присниться! Пам`ятка архітектури потребує негайного вжиття протиаварійних заходів, оскільки через руйнування підвальних склепінь та замокання ведучої стіни будинок може просто обвалитись! І, незважаючи на це, директор департаменту житлової комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак та його підлеглий гол. спеціаліст Мороз О.Ю. видають якомусь ПП “Альфа Енерго Груп” ордер (дозвіл) на земляні роботи для прокладання кабелю через аварійний арочний проїзд будинку Такої підлості, тупості та дебілізму, я думаю, зараз вже навіть у Африці немає! Вантажівка, заїхавши у вириту траншею мало не провалилася у підвал, повідбивала великі шматки штукатурки та погнула ринви…”, – йдеться у дописі.

  За словами жительки, проект прокладання кабелю не має погодження з Департаментом архітектури та містобудування, з відділом охорони культурної спадщини та з власниками будинку. Землекопи, найняті замовником – це фірма “Надія”.

  “Ми, співвласники будинку по вул. Січових Стрільців 16., просимо всіх небайдужих підтримати нас і максимально поширити цю інформацію. Нехай всі знають,що причиною хаосу і беззаконня у нашому місті є конкретні чиновники”, – зазначила франківчанка.

 • Нагадаємо, У Калуші жителі будинку влаштували ярмарок, щоб зібрати кошти на благоустрій двору

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!