У центрі Калуша планують зробити односторонній рух

 • Під головуванням першого заступника міського голови Мирослава Тихого відбулася нарада щодо контролю за паркуванням.

  Йшлося про створення паркувальних місць, тарифи та терміни реалізації проєкту, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Вікна“.

  Мирослав Тихий зазначив, що наразі напрацьовується низка заходів для того, щоб упорядкувати місця для паркування в центральній частині Калуша. Для цього навіть планують зробити односторонній рух у центральній частині міста.

  Уже з наступного року запровадять платні місця для паркування. Для популяризації електричного транспорту будуть і окремі місця для паркування електромобілів.

  Чіткий перелік платних і безплатних паркувальних зон поки що в процесі розробки, каже перший заступник міського голови.

  “Ми проінвентаризували всі місця для паркування, нанесли на відповідну схему. Зараз додатково з виходом на місце подивимося, де є соціальні потреби, ті місця для паркування будуть безплатними, а де буде насиченість руху, ті місця паркування зробимо платними”, – каже Мирослав Тихий.

  Тарифи планують зробити мінімальними. Зокрема, одна година паркування транспорту коштуватиме 10 грн. Така ж ціна і в Коломиї, досвід паркування якої попередньо вивчали.

 • Кошти, отримані від платного паркування, планують закумулювати в КП “Калушавтодор”. Ці кошти витрачатимуть на благоустрій, оновлення дорожніх знаків та розміток.

  Перший заступник міського голови наголосив, що зараз працюють над тим, щоб обмежити паркування автомобілів у дворах. Тому поки що напрацьовують облаштування додаткових місць для тимчасового паркування для автомобілів.

  Нагадаємо, у Франківську хочуть змінити схеми руху на деяких вулицях

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!