У центрі Калуша за ніч встановили торговий павільйон – його просять демонтувати

 • Сьогодні, 11 серпня, на площі Героїв у Калуші постав новий торговий павільйон. Його збудували буквально за одну ніч.

  Раніше на цьому місці була тимчасова споруда — кіоск, який багато років не використовувався.

  У 2009 році тодішній міський голова Ігор Насалик обіцяв особисто знести кіоск, який встановили на площі Героїв. Утім, до знесення тоді справа не дійшла, пишуть “Вікна”.

  Головний архітектор міста Роман Кузик розповів, що кіоск включили до комплексної схеми розміщення тимчасових споруд, а у 2019 році його власник виготовив паспорт прив’язки тимчасової споруди та уклав договір оренди елементів благоустрою. Проте йому надали дозвіл на встановлення МАФу площею 12 квадратних метрів (три на чотири метри).

  А встановлена в ніч на 11 серпня споруда не відповідає цим параметрам. За словами Романа Кузика, сьогодні провели її заміри й площа становить 32 квадратних метри (5,30 на 6 метрів). При тому, що максимальна площа тимчасової споруди — 30 квадратних метрів. 

  11 серпня  склали акт про порушення. Цього ж дня відбулося засідання виконавчого комітету, який прийняв рішення анулювати паспорт прив’язки, розірвати договір оренди елементів благоустрою та демонтувати незаконно встановлену споруду, на що власнику дали три дні.

  До теми: У Франківську МАРСіани демонтували небезпечну металеву конструкцію (ФОТО)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!