У центрі Калуша запрацювали нові світлофори — пішохідний перехід перенесли

 • Як повідомляли “Вікна”, підрядна організація завершила капітальний ремонт світлофорів на перехресті вулиць Ковжуна, Дзвонарська, бульвару Незалежності і площі Героїв. Самі світлофори вже встановлені.

  Зокрема, був встановлений «мозок» світлофора — контролер та прокладені кабелі до чотирьох його секцій. Після цього світлофори налаштували і увімкнули, інформують “Вікна”.

  Крім того, з бульвару Незалежності перенесли ближче до перехрестя пішохідний перехід, який був встановлений біля міської архітектури. Перехід закрили дорожніми конструкціями із логотипом Калуша.

 • Нагадаємо, на капітальний ремонт світлофора у бюджеті міста заклали 700 тис. гривень. Договір на капітальний ремонт світлофора на перехресті вулиць Ковжуна, Дзвонарська, бульвару Незалежності і площі Героїв управління житлово-комунального господарства Калуської міської ради уклало 1 липня. Підрядником є приватне підприємство «Маестро М» з Коломиї. Сума договору — близько 699,7 тис. гривень.

  Цей же підрядник у попередні роки капітально ремонтував й інші світлофори міста. Так, у 2017-му капітально відремонтували світлофор на перехресті проспекту Лесі Українки, вулиць Винниченка і Дзвонарська за 440 тис. гривень, торік за майже 776 тис. гривень – на перехресті вулиць Хмельницького, Стуса і Тихого.

  Нагадаємо, На Калущині встановлять світлофор та освітлять пішохідні переходи

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!