У турецьких грейпфрутах знайшли небезпечну речовину

  • Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області отримало повідомлення через систему RASFF стосовно виявлення несанкціонованої речовини хлорпірифос-метил у грейпфрутах.

    Виявили дозу речовини в 0.039-mg/ kg- ppm у грейпфрутах, що експортувались з Туреччини (експортер: Menaus Mersin Zirai Urn.Isl. Ihr. San. Ve Tic A.S., Mersin) до Нідерландів (постачальник: Staay Food Group, Papendrecht), звідки відправлялись до України (отримувач: ТОВ «ТС Плюс», вул. Краснова, 27, м. Київ, 031115).

    Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

    Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь.

  • Читайте також: Десяткам дітей надавали медичну допомогу: прикарпатців попереджають про небезпечну іграшку

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!