У Тисмениці розлилася Ворона: підтоплено дорогу та подвір’я

 • У Тисмениці по вулиці Слобода внаслідок розливу річки Ворона вода вийшла на автомобільну дорогу протяжністю близько 100 метрів.

  Про це інформують в Управлінні з питань цивільного захисту ІФ ОДА.

  “4 липня о 20.00 год за інформацією Івано-Франківського райооного управління ГУ ДСНС в області під час моніторингу стану рівня води в р. Ворона встановлено, що в м. Тисмениця по вул. Слобода внаслідок розливу р. Ворона вода вийшла на автомобільну дорогу протяжністю близько 100 м (проїзд для автотранспорту в наявності, можливий об’їзд з іншої сторони вулиці), також підтоплено 1 присадибну ділянку (подвір’я)”, – йдеться у повідомленні.

  Станом на 06.00 годину 5 липня на відкритих територіях окремих територіальних громад, які були підтоплені водою в результаті значних опадів 2 липня спостерігається наступна ситуація:

  • м. Тисмениця вул Слобода – підтоплено 150 м автомобільної дороги, підходи до 4 дворогосподарств та підтоплено 1 присадибну ділянку (подвір’я).
  • с. Чорнолізці Тисменицької ТГ – підтоплено 2 га (було – 4 га) сільськогосподарських приватних угідь;
  • смт Обертин Обертинської ТГ – підтоплень немає (було – 5 га сільськогосподарських приватних угідь та 7 дворогосподарств (подвір’я);
  • с. Старі Кривотули Тисменицької ТГ – підтоплень немає (було – поодинокі водяні скупчення на сільськогосподарських угіддях).

  Читайте також: Тисменичан попереджають про можливе підтоплення господарств

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!