У Тисмениці відбувся обласний форум для прогресивної молоді

 • На базі Тисменицької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням окремих предметів за підтримки Тисменицької РДА відбувся обласний форум лідерів учнівського самоврядування «Будуємо спільноту відповідального лідерства».

  Його співорганізаторами виступили відділ освіти районної державної адміністрації та районний Будинок дитячої та юнацької творчості. Відвідав захід і привітав найпрогресивнішу молодь краю заступник голови Тисменицької райдержадміністрації Степан Мандибур.

  Читайте також: Школа стає ближчою

  Головною метою зібрання лідерів стали вибори президента обласної Ради старшокласників на 2018-2019 роки. Особливо приємно для тисменичан, що очолив самоврядний орган учнівської молоді на Прикарпатті президент Тисменицької школи Олег Олійник.

  Програма форуму включала теоретичний блок, роботу в групах, вибори президента, екскурсію у духовно-паломницький центр на Тисмениччині у с. Погоня та підбиття підсумків.

  Учасники обговорили формування громадсько-активної особистості через учнівське самоврядування, співпрацю органів учнівського самоврядування з волонтерськими організаціями «Волонтер – звучить гордо».

 • Презентували й ознайомилися з діяльністю Тисменицької районної школи лідерів та учнівського самоврядування Івано-Франківської області. Активно брали участь молоді люди в дебатах на тему: «Учнівське самоврядування. Реальність чи міф?», які провів екс-голова обласної ради старшокласників Олексій Писарчук.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!