У Тисмениці відзначили День Соборності

 • 22 січня з нагоди Дня Соборності України в Тисменицькій районній бібліотеці відбулася історична година “Сила нації – в її єдності”.  ЇЇ присвітили історичній даті, пов’язаній з проголошенням Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

  Учитель Чорнолізької ЗОШ І-ІІІ ступенів Іван Тарновецький розповів про основні віхи становлення Української держави та історичне значення підписання Акта Злуки УНР і ЗУНР.

  Про актуальність ідеї побудови міцної і єдиної держави, діяльність діячів державотворення того часу, а разом з тим і участь та історичне значення мешканців Тисмениці  й району в контексті проголошення соборності держави йшлося у виступах заступника голови районної ради Ігоря Федоришина, керівника апарату РДА Ярослава Татарина, міського голови Тисмениці Степана Сворака.

  Свято супроводжувалось колядками, музичними композиціями народного аматорського вокального жіночого ансамблю “Перлина” (керівник – заслужений працівник культури України Марія Борис), тріо бандуристів та вихованців Тисменицької дитячої школи мистецтв імені Йова Княгиницького. Методист Тисменицького відділу культури Людмила Федик продекламувала патріотичний вірш про Україну.

  DSC 0046

  DSC 0033

  DSC 0065

 • DSC 0069

  DSC 0077

  DSC 0081

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!