У Тисменицькій райраді обирають нового голову

 • 29 жовтня у восьми Об’єднаних територіальних громадах (ОТГ) відбулися вибори. У Ямницькій ОТГ головою став Роман Крутий – діючий голова районної ради. Відтак сьогодні, 4 листопада, депутати райради скликали сесію.

  На порядку денному було два питання. Перше – про дострокове складання повноважень голови райради Крутого. Друге – обирають нового голову районної ради. Згодом до порядку денного внесли ще два: про зміни у складі бюджетної комісії та про зміну у складі президії.

  Фракція “Батьківщина” у повному складі не прийшла на сесію. Також був відсутній один представник “Волі”, один представник “Солідарності” і один від Радикальної партії.
  На засіданні Роман Крутий зачитав заяву про складання повноважень, без припинення повновадень депутата. Оголосили перерву, щоб підготуватися, бо процедура голосування є таємною. Після перерви усі депутати проголосували за те, щоб взяти заяву Романа Крутого до відома.
  “Відправляємо у нове життя Романа Крутого”, – сказав заступник голови райради Ігор Федоришин. Він запевнив, що за два роки роботи Крутого район ожив і села почали активніше розвиватися.
  “Сподіваюся, що в мене буде добрий початок і добре завершення роботи і в ОТГ”, –  сказав Крутий. Він зазначив також, що за цей період зробив чимало разом із депутатами та сільськими головами. Крутий побажав усім рухатися спільно з новою головою у правильному напрямку. Всі засміялися, тому що ім’я кандидата ще не вносили, а він уже сказав, що це жінка.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!