У Тисменицькому районі планують утворити ще п’ять ОТГ

 • 2 березня під час сесії Тисменицької районної ради звітував голова РДА Іван Семанюк.

  У звіті, зокрема, йшлося про те, що окрім вже діючої Ямницької ОТГ, на території району заплановано утворити ще три ОТГ – Тисменицьку, Єзупільську та Лисецьку.

  До складу Тисменицької ОТГ з центром територіальної громади в          м. Тисмениця передбачено територіальні громади: Тисменицька, Братковецька, Вільшаницька, Клубовецька, Липівська, Марковецька Милуванська, Новокривотульська, Пшеничниківська, Рошнівська, Слобідська, Старокривотульська, Хомяківська, Чорнолізька.

  Єзупільська ОТГ з центром територіальної громади в селищі Єзупіль: Єзупільська, Ганнусівська, Довгівська, Поберезька, Стриганецька, Узинська.

  Лисецька ОТГ з центром територіальної громади в селищі Лисець: Лисецька, Драгомирчанська, Посіцька, Радчанська, Старолисецька, Стебниківська.

  Також планують об’єднатися територіальні громади сіл Угринів і Клузів, а також Загвіздя і Підлісся.

 • 29 жовтня 2017 року відбулися перші місцеві вибори Ямницького сільського голови та депутатів об’єднаної територіальної громади. У Ямницьку ОТГ увійшли чотири села: Ямниця, Тязів, Сілець та Павлівка, громади сіл Клузів та Майдан не брали участі у виборах.   Вона стала найбагатшою в області, адже її бюджет у 2018 році становитиме 81 млн. 267 тис. 800 грн. Головою ОТГ став Роман Крутий, який до того часу займав посаду голови Тисменицької районної ради. Тож райраду очолила Тетяна Градюк – директорка Тисменицького телебачення. До цього вона була також головою бюджетної комісії. Тому депутати вивели її зі складу комісії і проголосували за те, щоб її очолив Роман Крутий.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!