У Тисменицькому районі поліцейські патрулювали на дорозі разом з громадськими активістами

  • Працівники прикарпатської дорожньо-патрульної служби разом з представниками ГО «Самооборона» та журналістами напередодні чергували на одній з аварійно-небезпечних ділянок дороги, пильнуючи за дотриманням правил учасниками дорожнього руху та проводячи з ними роз’яснювальну роботу.

    Цю ділянку дороги у селі Драгомирчани було вибрано для такого відпрацювання не випадково. Від початку цього року тут трапилося 5 ДТП з потерпілими, у двох випадках аварії мали смертельні наслідки, інформує прес-служба ГУ НП в Івано-Франківській області.

    Під час патрулювання, що проводилося в рамках місячника безпеки дорожнього руху, правоохоронці передусім спрямовували зусилля на виявлення та попередження грубих порушень Правил дорожнього руху, які найчастіше призводять до скоєння ДТП. Йдеться, зокрема, про факти керування транспортними засобами у стані сп’яніння, порушення правил маневрування та інше. Спілкуючись з водіями, поліцейські застерігали їх від перевищення безпечної швидкості руху, нехтування ременями безпеки та іншими пасивними засобами захисту, нагадували про недопущення розмов по мобільних телефонах під час керування автотранспортом. Водіям мототранспорту працівники поліції акцентували увагу на необхідності використання мотошоломів, а пішоходам та велосипедистам – світлоповертаючих елементів на одязі та велосипедах у темну пору доби.

    Поліцейські Івано-Франківщини й надалі практикуватимуть такі спільні патрулювання, щоб у такий спосіб привернути додаткову увагу краян до необхідності дотримання усіма учасниками дорожнього руху вимог законодавства та підвищення їх дорожньої культури.

  • Нагадаємо, за скоєння розбою у Долині взяли під варту двох грузинів та одного місцевого мешканця.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!