“У вас дуже великі тарифи”, – посол Литви під час зустрічі зі Шмигалем

 • Сьогодні, 6 листопада, в Івано-Франківську відбулася зустріч голови ОДА Дениса Шмигаля з Надзвичайним і Повноважним Послом Литовської Республіки в Україні Марюсом Януконісом.

  «Перед зустріччю ми переглянули нашу попередню співпрацю. Є гарні і погані новини», – каже голова облдержадміністрації.

  Денис Шмигаль зазначив, що між країнами виріс імпорт. Каже, що завозили зазвичай паливо та різне обладнання. Крім того, постачання товарів значно зменшилося. Він наголосив, що надалі будуть намагатися налагодити і експорт, і імпорт.

  Сергій Басараб, заступник голови обласної ради, зазначив, що така зустріч — це один з кроків, який допоможе порозумітися громадам.

  «Без вас було б тяжко на європейському рівні. Надіємося, що наша співдружність буде прогресувати», – каже він.

  Марюс Януконіс, посол Литовської Республіки, говорить, що делегації дуже приємно бути тут, адже з Івано-Франківськом вони є давніми партнерами. Зокрема, посол привітав Дениса Шмигаля з новим призначенням.

  «Ви дуже амбіційні і динамічні. Ми й надалі будемо допомагати вам. У вас є чудовий фестиваль «Карпатський простір», де наші колективи теж брали участь», – каже Януконіс.

 • Литовський посол зауважив, що в українців дуже великі тарифи, і новій владі України треба якомога швидше працювати у цьому напрямку.

  «Чекаємо зміни щодо тарифів. Але поки ваша нова влада не прийняла рішення. Вам обов’язково треба їх зменшувати. Раніше у нас був такий досвід», – каже Марюс Януконіс.

  Денис Шмигаль каже, що усі країни пройшли через такі труднощі, і Україна не виняток. Зокрема, він подякував, що делегація поділилася досвідом, а після закінчення подарував карпатський чай.

  Нагадаємо, у Франківську зростуть тарифи на водопостачання та водовідведення

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!